Zápis do 1. třídy 7. 4. 2021

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuální situaci a s ohledem na blížící se termín zápisu Vašich dětí do 1. třídy si Vám dovolujeme touto cestu předat základní informace k organizaci a průběhu zápisu na naší škole. Aktuálně nelze předvídat, jaká mimořádná opatření budou platit, proto jsme upravili organizaci zápisu tak, aby maximálně vycházela vstříc individuálním možnostem a potřebám každého z Vás.

Pokud by v dubnu došlo k rozvolnění stávajících opatření a mohli by se žáci 1. a 2. ročníků vrátit do lavic, zápis by proběhl ve škole za osobní přítomnosti Vás i Vaších dětí s dodržením přísných hygienických a protiepidemických opatření. V případě, že by tato možnost nenastala a za předpokladu, že bude na konci školního roku příznivější situace bychom pro přijaté děti a jejich rodiče uspořádali společné setkání, v rámci kterého se děti seznámí s prostředím školy, s jejich třídou, novou paní učitelkou a vedením školy. V případě i nadále nepříznivé situace budou rodičům základní informace nezbytné pro vstup dítěte do školy zaslány.

Způsoby podání žádosti:

  1. Písemné podání žádosti:

Přihlášku, včetně všech příloh, lze podat:

  • prostřednictvím datové schránky školy – ID schránky školy 4mnz9d
  • emailem s elektronickým podpisem (nelze zaslat prostý email) na adresu reditelna@zs-zdarec.cz
  • poštou na adresu školy Žďárec u Skutče 8 , 539 73 Skuteč

Všechny tyto způsoby doručení učiňte nejpozději s datem doručení 7. 4. 2021.

2. Osobní podání žádosti:

  • V období od 1. 4. 2021 do 7. 4. 2021 lze podat žádost osobně ve škole po předchozí telefonické domluvě na konkrétním termínu a čase (s ohledem na probíhající distanční výuku) – 731 557 456 ředitelka školy, 730 193 584 – zástupkyně ředitelky p. Čáslavská.

Pro případ osobního i písemného podání žádosti si veškeré formuláře k vytištění budete moci stáhnou na webových stránkách školy. Tyto formuláře budou ke stažení od pondělí 29. 3. 2021 ve složce Základní škola – Dokumenty ZŠ – Formuláře.

Pokud nemáte možnost vytisknout si z webových stránek uvedené dokumenty nebo upřednostňujete osobní vyzvednutí formulářů ve škole, kontaktujte prosím zástupkyni ředitelky školy p. Čáslavskou (730 193 584).

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přáním hezkých Velikonoc Mgr. Kateřina Odstrčilová, ředitelka školy

 

Komentáře nejsou povoleny.