MŠ – školní rok 2020/2021

Milá maminko, tatínku…

Vzhledem ke stávající situaci (Covid-19) i v letošním školním roce 2020/2021 budou v naší mateřské škole platit určitá pravidla pro preventivní opatření s ohledem na ostatní.

Prosíme, nevstupujte do budovy MŠ (předání dětí p. učitelkám ve dveřích). Hrníčky budeme poskytovat školní (své hrníčky prosím do odvolání nenoste). Dětem při příchodu do MŠ bude poskytnuta dezinfekce na ruce. Chod MŠ bude bez roušek, proto nejsou potřeba dětem do MŠ dávat. Prosíme také, aby děti nenosily do MŠ své hračky (z hygienických důvodů).

Pokud dítě onemocní nebo z jiného důvodu nepřijde do MŠ, prosíme o zavolání nebo napsání SMS (neodpovídáme, ale přečteme) do 7:00 ráno – školní telefonní číslo: 730 193 584.  Tímto dětem odhlásíme oběd ještě na tentýž den.

Co tedy s sebou do školky?

• náhradní oblečení
  • bačkorky (pevná obuv)
  • pyžamo
  • předškoláci – penál (nácvik jemné motoriky, zodpovědnost, příprava do školy)

Jsme vesnická školka a chodíme často do přírody a na zahrádku, proto oceníme tepláčky a oblečení, které se může ušpinit. Při deštivém počasí dávejte dětem do MŠ holinky, aby měly své nohy v suchu při procházkách (ve velkém dešti ven nechodíme).

Abychom předešli šíření infekčních onemocnění, nesmíme do MŠ přijmout dítě s patrnými příznaky (zvýšená teplota, kašel, bolest hlavy, nevolnost,…). Prosíme o ohleduplnost a při těchto příznacích nedávat své dítě do školky. Pokud bude některé dítě jevit příznaky, bude mu nasazena rouška, umístěno mimo ostatní děti a budou kontaktováni zákonní zástupci dítěte.

V letošním roce se nebude konat vánoční besídka, ani žádné jiné hromadné akce s přítomností rodičů.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍME SE NA VÁS.

P. uč. z MŠ Dekorativní obrázek - ilustrace dětí